Marta Gałuszewska wygrała „The Voice of Poland"

Znamy już zwycięzcę 8. edycji „The Voice of Poland”. Decyzją widzów TVP2 tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” otrzymała Marta Gałuszewska. Zwyciężczyni poza tytułem zdobyła też kontrakt płytowy oraz czek na 50 tysięcy złotych.

Finalista „Voice of Poland” po zwycięstwie: to jeszcze do mnie nie dotarło

Mateusz Grędziński to finalista 7. Edycji programu „Voice of Poland”. Wokalista w finale zdobył serca publiczności wykonując m.in. utwór Justina...

zobacz więcej

Wielki Finał 8. edycji programu w TVP2 został podzielony na trzy etapy. Po każdej rundzie odpadał jeden z finalistów. 23-letnia Marta Gałuszewska z zespołu Michała Szpaka zmierzyła się w sobotę w finałowej rozgrywce z Mają Kapłon z drużyny Marii Sadowskiej, Łukaszem Łyczkowskim z ekipy Tomsona i Barona oraz Michałem Szczygłem, którego Trenerem jest Andrzej Piaseczny.

Czworo wokalistów reprezentowało zupełnie różne style muzyczne. Rywalizacja była zacięta, a widowisko – zapierające dech w piersi. Ostatecznie tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” i nagrodę główną otrzymała pochodząca z Elbląga 23-letnia Marta Gałuszewska.

W ostatnim odcinku programu Marta Gałuszewska wykonała „Jolene” w aranżacji Miley Cyrus. Zaśpiewała też wraz z Michałem Szpakiem jego autorską kompozycję „Don't Poison Your Heart”.

Widzowie postawili na Marylę Rodowicz. Rekord oglądalności koncertu w Opolu

Festiwal w Opolu i rekord oglądalności pierwszego dnia 54. Festiwalu Polskiej Piosenki. Jubileuszowy koncert Maryli Rodowicz oglądało aż 5,5 mln...

zobacz więcej

Goście specjalni

W sobotnim finale wystąpili również goście specjalni. Swoim repertuarem muzyczną scenę rozgrzała brytyjska gwiazda Jessie Ware, która wspólnie z uczestnikami 8. edycji „The Voice of Poland” zaśpiewała swój największy przebój „Say You Love Me”. Na muzycznej scenie pojawił się też zwycięzca 7. edycji „The Voice of Poland” Mateusz Grędziński, który zaprezentował się w utworze „Już czas”.

W finałowym odcinku wystąpiła także diva polskiej sceny muzycznej i Trenerka trzech edycji „The Voice of Poland” Edyta Górniak, która wykonała piosenkę „Andromeda”.

Muzyczne show Dwójki

8. edycję ulubionego przez widzów muzycznego show Dwójki oglądało średnio niemal 2,1 mln osób. Liczną grupę fanów „The Voice of Poland” ma także na portalach społecznościowych. Według raportu Facebook Trends październik 2017 muzyczne show Dwójki zajmuje 3. miejsce na Facebooku w kategorii FANI. Trzecim miejscem może poszczycić się także w kategorii PROGRAMY TV zarówno pod względem zaangażowania fanów, jak i aktywnych użytkowników.

„The Voice of Poland” ma także wysoką pozycję na YouTube. Według raportu YouTube Trends kanał zajmuje 1. miejsce w kategorii PROGRAMY TV (zarówno pod względem liczby subskrybentów, wyświetleń oraz aktywności), 2. miejsce w kategorii MEDIA i 4. miejsce w kategorii KANAŁY POLSKOJĘZYCZNE.

źródło:
Zobacz więcej