Desperacka ucieczka ze szpitala. Pacjent ranił sanitariusza i wyskoczył przez okno

Pacjent w pewnym momencie ocknął się i rzucił do ucieczki (fot. Shutterstock/hxdbzxy )

Pacjent próbował uciec z oddziału psychiatrycznego szpitala w Nowym Targu. Pobił sanitariusza i wyskoczył przez okno – informuje „Tygodnik Podhalański”.

Nastoletni pacjent zaatakował pielęgniarkę. Brawurowa ucieczka ze szpitala

Dramatyczne chwile w szpitalu psychiatrycznym w Bolesławcu. Dwóch nastolatków podczas ucieczki zaatakowało pielęgniarki. Jedna z nich została...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek. Wcześniej Zespół Ratownictwa Medycznego przywiózł do szpitala pobudzonego mężczyznę. Pacjent dostał leki i trafił na oddział psychiatryczny.

Dyrektor szpitala poinformował w rozmowie z „Tygodnikiem Podhalańskim”, że mężczyzna w pewnym momencie ocknął się i rzucił do ucieczki. – Sanitariusz próbował mu przeszkodzić, ale otrzymał bardzo silny cios w twarz. Uderzył tyłem głowy w szafkę i stracił przytomność. A pacjent w tym czasie wybił szybę i próbował wyskoczyć – powiedział Marek Wierzba. Lekarz dyżurny chwycił pacjenta za nogi, ale nie udało się go powstrzymać i mężczyzna wypadł przez okno. Poważnie ranny trafił na OIOM. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

źródło:
Zobacz więcej