RAPORT

Wojna na Ukrainie

Ruszył tygodnik.tvp.pl

Poważna publicystyka, eseje, analizy społeczno-kulturowe, reportaże, wywiady i felietony – także rysunkowe Andrzeja Krauze. Właśnie ruszył tygodnik.tvp.pl – Chcemy, aby materiały ukazujące się w naszym magazynie analizowały rzeczywistość w bardziej pogłębiony sposób, niż czyni się to zazwyczaj w internecie – zapowiada Dominik Zdort, redaktor naczelny tygodnika.

Portal tvp.info w nowej odsłonie. Nowoczesny i przyjazny dla użytkowników smartfonów, ale nie tylko

Portal tvp.info został uruchomiony w zmienionej odsłonie. Przeszedł wiele zmian. Jedną z nowości jest okno z emisją na żywo TVP Info. Wiele...

zobacz więcej

Tygodnik.tvp.pl chce wpisać się w misję telewizji publicznej, zajmując się przede wszystkim kulturą, sztuką, historią i szeroko rozumianymi zmianami cywilizacyjnymi. Ważnym punktem odniesienia będzie dla tygodnika ramówka Telewizji Polskiej. Magazyn będzie zapowiadać ważne wydarzenia na wszystkich antenach TVP, także na kanałach misyjnych, takich jak TVP Historia i TVP Kultura, również w Teatrze Telewizji.

W pierwszym wydaniu znajdziemy testy i analizy m.in. Piotra Zaremby, Marii Wiernikowskiej, Tomasza Terlikowskiego.

W każdym wydaniu znajdzie się po kilkanaście tekstów. Tygodnik wystartował rano. Kolejne wydania trafiać do sieci będą w każdy piątek po godz. 18.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej