92-latek potrącił dwie kobiety. Parkował samochód

Kierujący autem 92-latek najprawdopodobniej omyłkowo wcisnął pedał gazu i wjechał w ludzi. Następnie uderzył w budynek i dalej próbował jechać do przodu. Policja ustala okoliczności wypadku.

Potrącił na pasach trzy osoby. Nie żyją dwie nastolatki

Nastolatka zginęła na oznakowanym przejściu dla pieszych w Mikołowie na Śląsku. Druga dziewczynka zmarła w karetce pogotowia. 20-latek z poważnymi...

zobacz więcej

Za kierownicą terenowej hondy z automatyczną skrzynią biegów był 92-latek. Gdy wjechał na parking przy alei Rzeczpospolitej w Warszawie, nic nie wskazywało na dramatyczne sceny.

Mężczyzna chciał zaparkować. Zamiast tego najpierw wjechał na chodnik, następnie zaczął gonić piesze. Kobietom nie udało się uciec. Jedna z nich doznała poważnego urazu nogi. Honda kierowana przez 92-latka wpadła jeszcze na audi i przepchnęła je z impetem, uderzając na koniec w ścianę budynku.

Przerażone kobiety, nie wiedząc, co się dzieje, uciekły do pobliskiego biura. 92-latka z auta wyprowadzili świadkowie wypadku. Nie umiał wyjaśnić, co się stało. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Wraz z poszkodowanymi w wypadku pieszymi trafił do szpitala.

źródło:
Zobacz więcej