„Europa się zupełnie pogubiła, oderwała od wartości. To jest droga donikąd, do chaosu”

– Europa się zupełnie pogubiła. Odrywając się od wartości, na których została ufundowana - od wartości chrześcijańskich, pogubiła się i podąża w kierunku lewicowo-liberalnym. To jest droga donikąd. Droga do chaosu, do demontażu Europy – powiedziała w TVP Info Jadwiga Wiśniewska, eurodeputowana PiS.

Jadwiga Wiśniewska z PiS, która była gościem programu „O co chodzi”, zauważyła, że Europa Zachodnia ma problem nie tylko z narastającym kryzysem migracyjnym i związanym z tym kryzysem bezpieczeństwa. – Europa się zupełnie pogubiła. Odrywając się od wartości, na których została ufundowana - od wartości chrześcijańskich - pogubiła się i podąża w kierunku lewicowo-liberalnym. To jest droga donikąd. Droga do chaosu, do demontażu Europy – powiedziała eurodeputowana PiS.

Wiśniewska podkreśliła, że UE, szczególnie Europa Zachodnia, nie tylko się laicyzuje, ale bardzo dynamicznie się islamizuje. – I oto w Warszawie rząd konserwatywny, rząd odnoszący się do wartości chrześcijańskich, dla którego te wartości mają głęboki sens, pokazywany jest w Parlamencie Europejskim jako rząd anachroniczny, jako rząd, który zagraża demokracji – dodała.źródło:
Zobacz więcej