Droga kuracja jedyną szansą dla Amelki. Pomóżmy dzielnej dziewczynce

8-letnia Amelka cierpi na neuroblastomę IV stopnia, agresywny nowotwór dziecięcy. Dziewczynka przeszła kilkanaście cyklów chemioterapii, przeszczep szpiku i radioterapię. Niestety choroba wróciła. Jedyną szansą jest leczenie onkologiczne w klinice w niemieckim Greifswaldzie, ale kuracja kosztuje niemal 1,5 mln zł. Na portalu Siepomaga.pl ogłoszono zbiórkę. Do 1 grudnia trzeba zebrać jeszcze ponad 800 tys. zł.

„Serce dla Julii” – zbiórka pieniędzy na operację chorej dziewczynki

Julia ma tylko trzynaście lat i urodziła się z wrodzoną wadą serca i płuc. W 2006 roku przeszła bardzo skomplikowaną operację, która zakończyła się...

zobacz więcej

– W Niemczech jest leczenie ostatniej szansy dla Amelki – mówi Irina Szewczyk, matka Amelki. – Jeśli teraz przerwiemy leczenie, rak może odebrać nam Amelkę na zawsze. W Polsce nie ma już dla nas ratunku. Aby kontynuować leczenie, musimy wyjechać za granicę. Terapia przeciwciałami anty-G2 w klinice w Greifswaldzie w Niemczech to jedyna i ostatnia szansa na to, by Amelka pokonała raka – podkreśla.

Zbiórka dla Amelki prowadzona jest w serwisie Siepomaga.pl/amelia szewczyk. Można również wysyłać SMS-y o treści S6928 na numer 72365 (Koszt 2,46 zł brutto; w tym VAT).

teraz odtwarzane
Jak pomóc Amelce

źródło:
Zobacz więcej