Karambol w godzinach szczytu. W Łodzi zderzyły się tramwaje i auta

Policja bada okoliczności wypadku (fot. Dzienniklodzki.pl)

Groźna kraksa w Łodzi. Przed skrzyżowaniem w centrum miasta zderzyły się dwa tramwaje i cztery samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Trzy ofiary wypadku na Podlasiu. Samochód wpadł do stawu

Trzech młodych mężczyzn zginęło w wypadku w miejscowości Chojane-Stankowięta (Podlaskie). Jak podała policja, kierowca osobowego golfa uciekał...

zobacz więcej

Do wypadku doszło tuż przed godz. 7 rano na ulicy Przybyszewskiego, przed skrzyżowaniem z Kilińskiego. Za jednym z tramwajów stojącym na przystanku ustawiły się cztery auta. W kolumnę uderzył inny tramwaj, którego motorniczy najpewniej nie zdążył wyhamować.

Ranna została 67-letnia pasażerka jednego z aut osobowych. Kobieta z urazem kręgosłupa została zabrana do szpitala im. Mikołaja Kopernika – relacjonuje „Dziennik Łódzki”. Wiadomo, że wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policja bada okoliczności wypadku. – Apelujemy o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz o używanie odpowiedniego oświetlenia. Pamiętajmy, że w warunkach ograniczonej widoczności nie wystarczy jeździć na światłach do jazdy dziennej – wskazuje asp. Marzanna Boratyńska z łódzkiej drogówki.

źródło:
Zobacz więcej