RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Syn posłanki PO wpadł z narkotykami. Może trafić za kratki na trzy lata

Syn posłanki PO usłyszał zarzut posiadania narkotyków (fot. arch.PAP/Marcin Bielecki)
Syn posłanki PO usłyszał zarzut posiadania narkotyków (fot. arch.PAP/Marcin Bielecki)

Ze skrętem marihuany został zatrzymany w Szczawnie-Zdroju syn posłanki Platformy Obywatelskiej Maciej M. Policjanci zatrzymali jego auto do rutynowej kontroli. 32-letniemu mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.

Czołowy handlarz narkotyków zatrzymany przez specjalną grupę śledczą

Jeden z największych handlarzy narkotyków na Mazowszu, który zaopatrywał gangi z całej Polski, wpadł po akcji specjalnej grupy śledczej, w skład...

zobacz więcej

Zachowywał się irracjonalnie – tak o 32-letnim kierowcy citroena mówią policjanci, którzy zatrzymali auto to kontroli na jednej z ulic Szczawna-Zdroju.

Do zatrzymania doszło chwilę przed północą. Mimo późnych godzin auto jechało bez świateł. Ze środka wydobywał się zapach marihuany.

Kierowca, Maciej M. – syn posłanki Platformy Obywatelskiej, został zrewidowany. Policja znalazła przy nim niedopalonego skręta marihuany, ok. 0,75 g narkotyku.

Od mężczyzny pobrano krew do analizy, aby ustalić, czy prowadził pojazd pod wpływem narkotyku. Grozi mu za to do trzech lat więzienia.

Policjanci przeszukali również miejsce zamieszkania mężczyzny. Znaleźli tam 0,95 g amfetaminy. Wykazała to analiza w w testerze Maciej M. usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej