Mundial w Telewizji Polskiej. Wszystko za darmo w otwartych antenach

Mecze mistrzostw świata w Rosji będzie pokazywać Telewizja Polska. Wszystko za darmo w otwartych antenach. Już 10 i 13 listopada świetne mecze z finalistami mistrzostw świata Urugwajem i Meksykiem tylko w TVP. Transmisje spotkań będzie można też zobaczyć na żywo na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

„W 78 minucie już myślałem, że będę wzywał lekarzy, ale potem pokazaliście panowie, kto tu rządzi”

Reprezentacja Polski pokonała Czarnogórę 4:2 i awansowała na mistrzostwa świata 2018. Piłkarzom w szatni pogratulował prezydent Andrzej Duda. –...

zobacz więcej

Darmowy dostęp do meczów mistrzostw świata to wynik decyzji zarządu TVP z lutego 2016 r. Także następne mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze, zaplanowane na 2022 r., znajdą się w ofercie TVP. To jednak tylko część piłkarskich emocji, jakie kibice będą przeżywać podczas transmisji w telewizji publicznej.

TVP pokaże w latach 2018-2022 r. 227 meczów, w tym m.in. 24 spotkania Biało-Czerwonych w eliminacjach mistrzostw Europy w 2020 r. i mistrzostw świata w 2022 r.

Na antenach Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć także wszystkie batalie mundiali w 2018 i 2022 r. oraz Euro 2020. Mistrzostwa Starego Kontynentu, zaplanowane za cztery lata, po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną w trzynastu miastach Europy. TVP pokaże także decydujące spotkania turniejów finałowych Ligi Narodów UEFA.

Jeszcze w tym roku Polacy rozegrają dwa mecze – 10 listopada w Warszawie z Urugwajem, a trzy dni później w Gdańsku z Meksykiem. Z obu spotkań transmisje przeprowadzi Telewizja Polska.

TVP ma również prawa internetowe i mobilne, więc transmisje ze wszystkich wymienionych spotkań będzie można zobaczyć na żywo na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

źródło:
Zobacz więcej