RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Lewandowski będzie restauratorem. Zainwestuje na Mazurach

Warmia i Mazury urzekły miliony osób, także Roberta Lewandowskiego. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski wybudował kilka lat temu posiadłość w Stanclewie koło Biskupca, kupił też kilka innych nieruchomości, a teraz planuje kolejną inwestycję.

Robert Lewandowski otwiera kolejny biznes. „Jeśli mogę budować tę machinę z Polski, to idealnie”

Miliard złotych – taką wartość medialną wygenerował w zeszłym roku Robert Lewandowski, na co złożyło się niemal 130 tys. publikacji. Jeśli dołożymy...

zobacz więcej

Robert Lewandowski zamierza wybudować restaurację w Giżycku – potwierdził w rozmowie z Radiem Olsztyn Arkadiusz Konc z urzędu miejskiego w Giżycku. Zgodę na budowę wydała Rada Miasta podczas nadzwyczajnej sesji zwołanej 4 października.

Obiekt będzie się mieścił na deptaku plaży miejskiej nad jeziorem Niegocin. W całości lokal ma być usytuowany na wodzie, a konkretnie – na wbitych w dno palach. Dokumenty dotyczące inwestycji są obecnie sprawdzane pod względem prawnym w urzędzie wojewódzkim w Olsztynie.

Urzędnicy są przekonani, że inwestycja przyczyni się do rozwoju Giżycka, a sławne nazwisko przyciągnie inwestorów i turystów. Liczą również, że powstaną nowe miejsca pracy nie tylko przy budowie obiektu, ale też przy kompletowaniu załogi restauracji.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej