RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Piłkarze pobici przez kiboli. Legia wydała oświadczenie

Kibice Legii Warszawa na trybunie stadionu podczas meczu z Lechem Poznań (fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk)
Kibice Legii Warszawa na trybunie stadionu podczas meczu z Lechem Poznań (fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk)

Najnowsze

Popularne

Legia Warszawa wydała komunikat w sprawie niedzielnego zajścia pod stołecznym Stadionem Wojska Polskiego, po tym jak piłkarze tego klubu wrócili z Poznania po przegranym meczu z Lechem. Zawodnicy zostali pobici przez grupę kibiców.

Patriotyczna oprawa kibiców Legii. Uczcili pamięć ofiar Powstania Warszawskiego

Kibice Legii Warszawa przygotowali specjalną oprawę meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów z FK Astana. W związku z 73. rocznicą wybuchu Powstania...

zobacz więcej

Według nieoficjalnych doniesień grupa osób weszła na teren stadionu i zaatakowała wychodzących z autokaru piłkarzy.

„Pierwsze ustalania wskazują, że grupa osób weszła na teren stadionu zgodnie z przyjętą praktyką po meczach wyjazdowych, co nie dawało ochronie obiektu podstaw do niepokoju. Niestety po wjeździe autokaru na parking doszło do ostrej wymiany zdań i szarpaniny z udziałem zawodników oraz członków sztabu, które łącznie trwały ok. 8 minut” – napisano w oświadczeniu na oficjalnej stronie internetowej Legii.

Dodano, że klub jednoznacznie potępia wyrażanie emocji w sposób odbiegający od przyjętych norm i zapewnił, że takie zachowania nie będą tolerowane, a sprawa ataku na piłkarzy jest wnikliwie analizowana.

W niedzielę Legia przegrała na wyjeździe z poznańskim Lechem 0:3 (0:2). To piąta porażka mistrzów Polski w tym sezonie. Stołeczny zespół, który przegrał trzy z ostatnich czterech spotkań, zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej