Paweł Kukiz w szpitalu. Diagnozę lekarską wrzucił na Facebooka

Polityk w poście na Facebooku zapewnił, że wraca do zdrowia (fot. fb/Paweł Kukiz)

Będę żył, czuję się coraz lepiej – napisał na Facebooku Paweł Kukiz po tym, jak w mediach pojawiła się informacja, że poseł trafił do szpitala. Jak powiedzieli jego koledzy z Kukiz'15, polityk od kilku dni przechodzi badania kontrolne.

Kukiz'15 złoży wniosek o komisję śledczą ds. VAT. Zbiera podpisy

W przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w poniedziałek, Kukiz'15 złoży do marszałka Sejmu projekt uchwały ws. powołania komisji śledczej ds. VAT –...

zobacz więcej

„Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej, spodziewają rychłego zgonu, diagnozują ćpanie, przepicie, itp. sprawy, muszę zmartwić.... Będę żył, czuję się coraz lepiej, bronchoskopia nie wykazała nowotworu a pani doktor pochwaliła, że przeszedłem te badania bardzo dzielnie” – napisał Kukiz. „Ponieważ obywatel powinien znać stan zdrowia posła, to informuję o zmianach miażdżycowych i niewydolności oddechowej” – dodał.

Wcześniej posłowie Kukiz'15 przyznali, że lider ich ugrupowania od kilku dni przebywa w szpitalu i przechodzi badania kontrolne. Zapewnili jednocześnie, że to nic poważnego. – Paweł jest przemęczony, co weekend gra koncerty charytatywne, do tego dochodzi polityka, media, stres, papierosy i picie dużych ilości napojów energetycznych – powiedział jeden z posłów Kukiz'15.

Zdaniem innego posła klubu powodem przemęczenia lidera Kukiz'15 jest nieregularny tryb życia. – To forma odpoczynku, podładowania baterii, to nie jest sanatorium, ale może mieć taką funkcję – zaznaczył parlamentarzysta.

źródło:

Zobacz więcej