Zdecyduj, który mecz Ligi Mistrzów będziemy transmitować w TVP!

Telewizja Polska w sportowej lidze mistrzów i Liga Mistrzów w Telewizji Polskiej. Wielka piłka wraca do TVP. Pierwsze będzie można zobaczyć w TVP 1 już w środę. Które – wybiorą internauci.

zobacz więcej

– Mamy to!!! Najlepsza liga świata wraca do TVP. Od jutra najlepszy mecz kolejki LM w TVP1. Odbudowujemy prestiż i pozycję telewizji publicznej – zapowiedział na Twitterze prezes TVP, Jacek Kurski. Jednak to internauci zdecydują, które spotkanie Ligi Mistrzów zostanie wyemitowane w środę w TVP1.

Wracają najważniejsze europejskie rozgrywki – nie tylko na europejskie boiska, ale także na antenę Telewizji Polskiej. Już w środę, 13 września, pierwsza transmisja w TVP1, SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że widzowie Telewizji Polskiej będą mieli dostarczoną najlepsza możliwą piłkarską ofertę. Liga Mistrzów już od jutra w telewizji publicznej, a za miesiąc wszystkie mecze reprezentacji Polski – zapowiedział prezes TVP, Jacek Kurski.

O tym, które spotkanie zostanie wyemitowane, internauci rozstrzygną w głosowaniu. Do wyboru są cztery środowe spotkania: Real Madryt – APOEL Nikozja, RB Lipsk – AS Monaco, Szachtar Donieck – SSC Napoli i Tottenham – Borussia Dortmund.

Głosować można na stronie TVP Sport oraz na profilach twitterowych TVP Sport i TVP Info. Zachęcamy do głosowania.źródło:
Zobacz więcej