„Czyste szumienie”. Debiut muzyczny Kaliny Hlimi-Pawlukiewicz

(fot. yt/Agencja Muzyczna Polskiego Radia)

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz jest znana m.in. z serialu „Barwy Szczęścia”, a także desek Teatru Studio i Teatru Dramatycznego. Aktorka przygotowuje nowy autorski projekt muzyczny. „Czyste szumienie” to jej debiut jako wokalistki, autorki tekstów i muzyki.

Od Monteverdiego po Moniuszkę. 52. Festiwal Wratislavia Cantans

Operą Claudia Monteverdiego „Powrót Ulissesa do ojczyzny” rozpocznie się w czwartek we Wrocławiu 52. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans. W...

zobacz więcej

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ma wykształcenie muzyczne. Śpiewa, gra na harfie i fortepianie, komponuje. Ten jej artystyczny kierunek zaowocował powstaniem piosenek, jak podkreśla, płynących prosto z serca, tętniących rytmem wielkiego miasta, ale osadzonych głęboko w naturze.Wędrówka pośród dźwięków

Album opisywany jest jako piesza wędrówka wśród dźwięków, opowiadających romantyczne historie. Realizacją albumu zajął się producent polskiej sceny muzyki klubowej – Max Skiba.

W listopadzie 2016 r. ukazała się zapowiedź albumu, debiutancki singiel „Nawet jeśli”. Dotarł do pierwszego miejsca Parady Przebojów RDC.Premiera płyty „Czyste szumienie” planowana jest na 22 września. Telewizja Polska objęła ją patronatem.

źródło:
Zobacz więcej