„Gwiazdy letniego nieba”. Charytatywny koncert TVP dla poszkodowanych w nawałnicach

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej wystąpiły w sobotę podczas wyjątkowego koncertu „Gwiazdy letniego nieba”, który odbył się w Kielcach. W trakcie wydarzenia, zorganizowanego przez Telewizję Polską, widzowie smsami mogli pomóc poszkodowanym w nawałnicach. Koncert transmitowała TVP1.

Pomoc dla poszkodowanych. W Kielcach trwają próby przed koncertem

W amfiteatrze Kadzielnia trwają ostatnie próby do wieczornego koncertu, który zostanie wyemitowany w telewizyjnej Jedynce. W trakcie transmisji...

zobacz więcej

Podczas koncertu „Gwiazdy letniego nieba” widzowie mogli włączyć się w pomoc osobom poszkodowanym w wyniku nawałnic, które w ostatnim czasie nawiedziły Polskę. Partnerem wydarzenia był CARITAS, który zebrane podczas smsowej akcji środki przekaże najbardziej potrzebującym. Wystarczyło wysłać SMSa o treści WICHURA na numer 72052 (koszt 2,46 zł z VAT).

– Zaangażowanie Telewizji Polskiej i artystów wspólnie z Caritasem w pomoc dla poszkodowanych jest jednym z najlepszych przykładów wypełniania misji, jaka stoi przed TVP – powiedział Jacek Kurski, prezes Zarządu TVP. – Właśnie w ten sposób budujemy wspólnotę obywatelską w Polsce – dodał.

Podczas koncertu widzowie mogli usłyszeć zarówno najnowsze przeboje polskich gwiazd, jak również ich własne aranżacje innych znanych utworów. Na scenie wystąpili m.in. Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Adam Stachowiak, Łukasz Zagrobelny, Lombard, Feel, Urszula.

źródło:
Zobacz więcej