Muzyka i pomoc „Gwiazd Letniego Nieba”. TVP wspiera ofiary nawałnic

Muzyka i pomoc - to pomysł Telewizji Polskiej na wsparcie poszkodowanych w nawałnicach. W amfiteatrze Kadzielnia trwają przygotowania do koncertu „Gwiazdy Letniego Nieba”, którego organizatorami są władze miejskie Kielc i TVP.

Podziękowania dla Jana Pietrzaka. Płyta z zapisem koncertów znanego satyryka

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski podziękował Janowi Pietrzakowi za jego pracę artystyczną na scenie. Twórca i lider studenckiego kabaretu...

zobacz więcej

19 sierpnia 2017 r. na scenie kieleckiej Kadzielni pojawi się kilkanaście gwiazd polskiej sceny muzycznej. Koncert zatytułowany „Gwiazdy Letniego Nieba” rozpocznie się o godz. 20.00. W malowniczej scenerii kieleckiego amfiteatru wystąpią polscy piosenkarze i zespoły muzyczne.

Na scenie pojawią się dwa pokolenia gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. A w trakcie ich występów widzowie będą mogli wysłać sms na numer 72052 z hasłem Wichura. Partner koncertu Caritas Polska zebrane pieniądze przekaże najbardziej potrzebującym. Transmisja koncertu w sobotę w jTVP1 o dwudziestej dwadzieścia.

Fanom polskiej muzyki, tym obecnym w Kadzielni, jak również przed odbiornikami telewizyjnymi, zaprezentują się: Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Adam Stachowiak, Łukasz Zagrobelny, Lombard, Urszula, Feel, Kasia Moś oraz Bayer Full. Imprezę poprowadzą: znana kielczanka, aktorka i tancerka – Edyta Herbuś oraz prezenter Panoramy Tomasz Wolny.

Transmisja na żywo w TVP1 oraz na Vod.tvp.pl rozpocznie się o godz. 20:20.

źródło:
Zobacz więcej