Holland boi się, że PiS na zawsze zamknie Krakowskie Przedmieście. Internauci mają ubaw

Agnieszka Holland stała się bohaterką memów w internecie (fot. twitter.com/MemingPl)

Agnieszka Holland na dzień przed miesięcznicą smoleńską wybrała się na spacer po Krakowskim Przedmościu, zrobiła sobie kilka zdjęć, potem odwiedziła zaprzyjaźnione media i od razu została „bohaterką totalnej opozycji” i Obywateli RP. Internauci jednak zauważyli jej hipokryzję i rozpoczęli akcję w internecie.

Kramek: wspieram Obywateli RP i czuję się z tego dumny

Bartosz Kramek, przewodniczący rady fundacji „Otwarty Dialog”, która nawoływała w Polsce do obalenia rządu, wraz z żoną Ludmiłą Kozłowską, która...

zobacz więcej

– Byłam w Warszawie pół dnia, pierwszy raz od dawna. Byłam umówiona na Krakowskim Przedmieściu w restauracji i zobaczyłam, że duża część KP jest ogrodzona. (…) Zapytałam policjanta, dlaczego już, skoro dopiero jutro ta miesiączka się odbywa – stwierdziła w rozmowie z Jackiem Żakowskim w Radio TOK FM.

Agnieszka Holland w trakcie rozmowy ubolewała nad tym, że w życiu publicznym w Polsce zbyt dużo jest nienawiści, a wcześniej sama określiła miesięcznice smoleńskie mianem „miesiączek”.

Internauci natychmiast wychwycili hipokryzję i wklejają osobę Agnieszki Holland, gdzie tylko się da – tak reżyserka została bohaterką memów.

źródło:
Zobacz więcej