Piękna fryzura i uśmiech. Fryzjerki uratowały włosy dziewczyny w depresji

Fryzjerki dokonały cudu (fot.Facebook/Kayley Olsson)

Fryzjerka z Waterloo w amerykańskim stanie Iowa uratowała włosy pogrążonej w depresji nastolatki. Dziewczyna przyszła, żeby ogolić skołtunione włosy, których od dawna nie czesała. Fryzjerka odmówiła, wezwała na pomoc koleżankę. Potem dokonały cudu.

Chciał wyłudzić pieniądze od dżihadystów, niemiecki sąd skazał go na 2 lata więzienia

Sąd w niemieckim Saarbruecken skazał na dwa lata więzienia Syryjczyka, który udając terrorystę, chciał oszukać na 180 tys. euro Państwo Islamskie....

zobacz więcej

Zdjęcie włosów 16-letniej klientki fryzjerka wrzuciła na portal społecznościowcy. Internauci są pod wielkim wrażeniem.

16-letnia dziewczyna przyszła do salonu, by ogolić się na zero. Wychodziła z ciężkiej depresji. Jak mówiła, przez długi czas się nie czesała i teraz nie mogła sobie poradzić ze skołtunionymi włosami. A powinna sobie zrobić szkolne zdjęcie.

20-letnia fryzjerka, Kayley Olsson, postanowiła, że nie zgoli głowy 16-latce. Razem z koleżanką, Mariah Wenger zabrała się do dzieła. Fryzjerki pracowały przez dwa dni, w sumie 10 godzin. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Gdy nietypowa klientka wychodziła z salonu powiedziała: „Dziś uśmiechnę się, gdy będę mieć robione zdjęcie w szkole. Znowu poczułam się sobą”.

źródło:
Zobacz więcej