Niemowlę porzucone na śmierć. Cudem zostało znalezione i uratowane

Matce dziewczynki postawiono zarzut usiłowania morderstwa (fot. fb/Elmira Police Department)

„Cudowne dziecko”, bo tak mówi się o niemowlaku cudem uratowanym w stanie Nowy Jork, wraca do zdrowia w szpitalu. Nie udałoby się go uratować, gdyby nie sąsiedzi – to oni usłyszeli „podejrzane hałasy”.

Śmierć za śmierć. Najwyższa kara dla morderczyni dziecka

29-letnia kobieta z Arizony został skazana na śmierć po tym, jak zamknęła swoją 10-letnią siostrzenicę w skrzyni i zostawiła na śmierć. Powodem...

zobacz więcej

Kayla Seals początkowo myślała, że dźwięki, które usłyszała stojąc na werandzie, to odgłosy jakiegoś zwierzęcia. – Wybiegłam i zobaczyłam małe nóżki zwisające z torby i wtedy krzyknęłam: chłopaki, to niemowlę! – opowiadała stacji WETM.

Rozdarła torbę, a w środku zobaczyła ośmiomiesięczną dziewczynkę. – Podniosłam ją, wzięłam do łazienki. Ona ledwo oddychała, nie otwierała nawet oczu. Ale otworzyła buzię, więc wlałam jej trochę wody. Wtedy zaczęła łapać powietrze. Przemyłam jej oczy i mówiłam do niej: no maleńka, no słoneczko – opowiadała.

Policja w Elmira potwierdza, że dziecko było odwodnione. Obecnie jest w stabilnym stanie i wkrótce można spodziewać się pełnego powrotu do zdrowia.

– Leżała około 72 godziny w torbie. To dziecko-cud – stwierdził sierżant Bill Solt z policji w Elmira.

Matka niemowlęcia, 17-letnia Harriette Hoyt z Sayre w Pensylwanii, została oskarżona o próbę morderstwa. – Będzie odpowiadać jak osoba dorosła – poinformował Solt.

źródło:
Zobacz więcej