RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zbezczeszczono grób rodziców poseł Krystyny Pawłowicz

Zniszczony grób rodziców poseł Krystyny Pawłowicz (fot. fb/KrystynaPawlowicz)

„Kilka dni temu grób moich Rodziców został zniszczony przez oblanie czerwoną farbą” – poinformowała na swoim koncie facebookowym poseł PiS Krystyna Pawłowicz. „Atak na grób moich Rodziców odbieram jako kolejny przejaw walki politycznej totalnej opozycji i jej (…) sympatyków do środowisk, które w 2015 r. demokratycznie wygrały wybory” – skomentowała poseł.

Kopał i urywał lusterka. Pijany mechanik samochodowy uszkodził 19 aut

Policja zatrzymała mężczyznę, który uszkodził w Pabianicach co najmniej 19 samochodów stojących na parkingach. Grozi mu kara do 5 lat więzienia....

zobacz więcej

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zamieściła wpis na portalu społecznościowym Facebook. Pawłowicz poinformowała, że dewastację zgłosiła na policję, która rozpoczęła postępowanie ws. znieważenia grobu.

„Atak na grób moich Rodziców odbieram jako kolejny przejaw walki politycznej totalnej opozycji i jej - karmionych głęboką nienawiścią – sympatyków do środowisk, które w 2015 r. demokratycznie wygrały wybory, tj. do PiS” – napisała Pawłowicz.

Parkour po pijaku? 32-latek skakał po aucie z policjantami po służbie

Nietypowy akt pijackiej fantazji 32-letniego mieszkańca Szczecinka. Mężczyzna pod wpływem alkoholu postanowił wskoczyć na zaparkowane auto i po nim...

zobacz więcej

„Bezsilnej totalnej opozycji zostały już tylko barbarzyńskie metody atakowania zmarłych, ich pamięci i grobowców osób bliskich polityków PiS” – dodała poseł.

Dziś w Sejmie do sprawy odniosła się premier Beata Szydło. – Dosyć tego, szanowni państwo, żeby były ciągłe ataki i poniżanie posłów Prawa i Sprawiedliwości i ludzi z nami związanych. Doprowadzacie do tego, że agresja i brak kultury, i te emocje, które nakręcacie, prowadzą m.in. do takich czynów, których ostatnio doświadczyła pani poseł Krystyna Pawłowicz – powiedziała premier.

źródło:
Zobacz więcej