„Jedna z tez mówi, że to Katarzyna P. była osobą decyzyjną w układzie słupów”

– Ani Amber Gold, ani OLT Express nie płaciły podatków przez trzy lata funkcjonowania. Nie odprowadzały nawet składek do ZUS-u. Takiej sytuacji jak afera Amber Gold historia nie zna. Jedna z mocniejszych tez mówi, że to Katarzyna P. była osobą decyzyjną w układzie słupów. W mojej opinii za Marcinem P. stało szersze środowisko i o wiele mocniejsze – powiedział w programie „Gość poranka” Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz'15, członek komisji śledczej ds. afery Amber Gold.

Nowe nagrania ws. Amber Gold. „Dostałem informację, że jutro lub pojutrze mogą być u nas cisi panowie”

„Jak pan wie, u mnie pracuje syn premiera – pracował w OLT – i dopóki on pracował, to wydaje mi się, że nikt nas nie ruszył. W chwili obecnej może...

zobacz więcej

W środę o godz. 10 w warszawskim Sądzie Okręgowym rozpocznie się przesłuchanie b. szefa Amber Gold Marcina P. przez sejmową komisję śledczą. Posłowie mają pytać m.in. o to, kto stał za pomysłem stworzenia piramidy finansowej.

Według ustaleń w latach 2009-2012 firma Amber Gold oszukała w sumie niemal 19 tys. klientów, doprowadzając do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w wysokości prawie 851 mln zł.źródło:
Zobacz więcej