RAPORT

Pogarda

„Przyjdzie moment, że pokażę, kto dał czas małżeństwu P. na ukrycie pieniędzy”

Najnowsze

Popularne

– To nie czas i miejsce, żebym pokazała, kto dał czas Marcinowi P. i Katarzynie P. na to, by ukryli wszystkie pieniądze; ten moment przyjdzie i ja to pokażę – zapowiedziała przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann. Trwa przesłuchanie Michała Tuska.

„Nie przekazywałem OLT Express żadnych poufnych informacji”

Syn Donalda Tuska stanie dziś przed komisją śledczą ds. Amber Gold.

zobacz więcej

Wcześniej poseł PO Krzysztof Brejza pytał Tuska, dlaczego osiem dni przed pojawieniem się w mediach informacji o jego współpracy z OLT „pan Marcin Mastalerek z młodzieżówką PiS-u zorganizował konferencję prasową pod siedzibą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, uderzając w świadka (Michała Tuska)”.

– Nie pamiętam tej konferencji, może odnosiła się tylko i wyłącznie do kwestii współpracy z lotniskiem (...). Nie pamiętam, czy pan Mastalerek jest cały czas w PiS, chyba jest cały czas. PiS jest znane z bardzo wysokich standardów, jeśli chodzi o kwestie zatrudniania osób w spółkach publicznych – odpowiedział Tusk.

Wymianę zdań ukróciła Wassermann. – Przekraczacie pewne granice, wróćcie do tematu przesłuchania – oceniła. Poseł Brejza zapewniał, że pyta tylko, dlaczego Mastalerek na tydzień przed pojawieniem się informacji o współpracy Michała Tuska z OLT zorganizował konferencję pod KPRM.

- To nie jest czas i miejsce, żebym pokazała, kto dał Marcinowi P. i Katarzynie P. czas na to, by ukryli wszystkie pieniądze - przerwała Małgorzata Wassermann. - Ten moment przyjdzie i ja to pokażę - zapewniła. - Pan wie, kto to zrobił i wie pan, że ja też to wiem - dodała.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej