Pawłowicz o UE: nastały czasy zniewieściałych facetów w rurkach adoptujących małpy

Profesor Krystyna Pawłowicz jest zagorzałą przeciwniczką Unii Europejskiej (fot.facebook.com)

Prof. Krystyna Pawłowicz, która jest znana z barwnego języka, skomentowała na swoim profilu na Facebooku to, co w jej opinii dzieje się obecnie w Unii Europejskiej.

Krystyna Pawłowicz: Unia Europejska opiera się na bezprawiu

– Polacy wypowiadali się w referendum, nie mając zielonego pojęcia o UE – stwierdziła w programie „24 minuty” prof. Krystyna Pawłowicz.

zobacz więcej

Tym razem Krystyna Pawłowicz postanowiła stanąć w obronie Polski oraz Węgier, które jej zdaniem jako jedyne bronią się przed zagrożeniami zewnętrznymi.

„Nastały w Europie czasy: bezczelnych zdrajców, «niemieckich szmat», V kolumn, totalistów, skorumpowanych alkoholików, lewaków i faszystowskich bojówek, zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn,matek i ojców, wyznawców «kulturowej płci», erotomanów, seksualnych patologii i politycznej poprawności, zabójców dzieci i rodziców, zniewieściałych facetów w rurkach i różowych baletkach, adoptujących pszczoły, drzewa i małpy, politycznych szantażystów i islamu, wielbicieli kóz, satanistów,bogobójców i ćpunów, genderowego terroru, politycznych bejsbolistów, kłamców, polityków bez właściwości i zdolności honorowej...Zbrodnia na naszej Europie” – stwierdziła posłanka.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zapowiedział, że złoży w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa publicznego znieważenia grupy osób ze względu na ich narodowość i wyznanie.

źródło:
Zobacz więcej