RAPORT

Pogarda

Ks. Sowa o „Gazecie Polskiej”: nie polemizować, zniszczyć

Najnowsze

Popularne

TVP Info opublikowało nowe nagrania z podsłuchów w restauracji „Sowa & Przyjaciele”. W spotkaniu, do którego miało dojść 7 lutego 2014 roku, uczestniczyli m.in. były rzecznik rządu Paweł Graś, b. minister skarbu państwa Włodzimierz Karpiński, b. szef BOR gen. Marian Janicki; biznesmen Jerzy Mazgaj i ks. Kazimierz Sowa. Ten ostatni odnosząc się do „Gazety Polskiej” mówił: „nie polemizować, zniszczyć”. Zamieszczamy zapis rozmowy.

Co słychać w „Sowie & Przyjaciołach”? Nic, bo Robert Sowa zamyka restaurację

Potwierdziły się plotki, że Robert Sowa chce zamknąć restaurację „Sowa & Przyjaciele” – podaje gazeta.pl. W rozmowie z serwisem restaurator...

zobacz więcej

Sowa: kopyta jadłeś w Baku?

Mazgaj: byłem, ale w Baku to byłem, teraz napisała, że byłem w towarzystwie przyjaciół polsko-radzieckich cały czas mi to pisze k**** ten no Gazeta Polska, dzisiaj też podali, że prawdą jest to co powiedział Jarosław Kaczyński, że biznesmeni maja korzenie w PRLu taki … Maske(?) (…) był PPR, a ja rzeczywiście założyłem koło PPRu. (…) jak to powiedzieć gadać z tymi ch*****.

Mazgaj: i byłem w Baku dwa razy.

Sowa: Jurek nie polemizować … zniszczyć naprawdę, tu uważam, że nie ma się wiesz … żadnych (…) (zdrowie Pawła i generała)

Głos: (Graś)
ale pamiętam jak dawno dawno 98 rok jeździliśmy wtedy z panem generałem do pracy samochodem i pan generał jeździł i jak na wkurwiał ruch to odpalał te … rakieta ... ale kiedyś jedziemy jedziemy i jedzie przed nami taki samochód od razu coś na nie spasowało coś było nie tak ... siedzi 3 gości w samochodzie i przejechaliśmy cała trasę od Krakowa do Warszawy nawzajem się wyprzedzaliśmy oni nas my ich, spychaliśmy się nawzajem, zajechaliśmy do Janek na skrzyżowanie, on już wiedział wtedy co jest i oni tez wiedzieli co jest i stanęliśmy w Jankach na skrzyżowaniu i okazało się, że to był CBŚ w tamtym samochodzie i słuchaj przybiliśmy piąteczki, dziękujemy do widzenia...

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej