RAPORT

Pogarda

Wybuchowy sposób na pieniądze. Złodzieje wysadzili bankomat

Najnowsze

Popularne

Do wybuchu doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Międzyborzu (woj. dolnośląskie). Przestępcy zabrali z bankomatu kasetki, w których były pieniądze. Eksplozja zniszczyła ścianę budynku.

Nocny rajd w Łebie. Wysadzili bankomat; zabrali milion złotych

Nawet milion złotych mogli ukraść złodzieje, którzy w nocy wysadzili w powietrze bankomat w Łebie. Pustą kasetę znaleziono w spalonym samochodzie...

zobacz więcej

Nieznani sprawcy wysadzili w nocy bankomat w Międzyborzu na Dolnym Śląsku. Ukradli około 20 tysięcy złotych. Wybuch przy ulicy Kolejowej uszkodził ścianę, przy której znajdował się bankomat. Teraz Inspektor Nadzoru Budowlanego oceni, czy budynek banku nadaje się do użytkowania.

Prezes Banku Spółdzielczego Aleksander Dachowski zapewnił, że klienci nie mają powodów do obaw, bo ich pieniądze są zabezpieczone. – Lada moment bank zacznie funkcjonować w nowym miejscu w gminie – poinformował. Aleksandra Pieprzycka z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy wyjaśniła, że na miejscu pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Wciąż nie wiadomo, jakiego rodzaju materiału użyto do eksplozji.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej