RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Ekshumacje smoleńskie. W trumnie stewardesy Natalii Januszko znaleziono szczątki sześciu ofiar

Najnowsze

Popularne

Podczas ekshumacji w grobie stewardesy Natalii Januszko znaleziono szczątki pięciu innych osób – ustalił „Super Express”. To kolejne bulwersujące odkrycie śledczych, którzy pracują przy ponownym badaniu zwłok ofiar zmarłych w katastrofie TU-154m. Ekshumacja Natalia Januszko odbyła się 16 marca br. na warszawskich Powązkach.

„Nikt mnie nie przekona, że decyzje po katastrofie były podejmowane w dobrej wierze”

– Nie mogę wskazać konkretnego momentu, w którym doszedłem do wniosku, że coś jest nie tak, od samego początku wydawało się to dziwne. Nasza córka...

zobacz więcej

Ciało przywieziono do Lublina, gdzie zostało poddane badaniom. Wyniki okazały się szokujące.

– W trumnie znaleziono szczątki pięciu innych osób. To były m.in. części kończyn, fragment dłoni i organów wewnętrznych – powiedział jeden ze śledczych. W środę ojciec stewardesy Grzegorz Januszko wystąpił w Sejmie w towarzystwie Ewy Kochanowskiej z apelem części rodzin smoleńskich.

– Myśmy byli okłamywani. Zrobiliście przez siedem lat tyle nieszczęścia, zamilczcie – oświadczyła Kochanowska.

W ostatnim czasie mamy do czynienia z serią dramatycznych informacji związanych z ekshumacjami. W trumnach gen. Bronisława Kwiatkowskiego, gen. Włodzimierza Potasińskiego oraz Aleksandry Natalii-Świat również znaleziono szczątki innych osób. Z kolei w trumnie gen. Tadeusza Płoskiego, biskupa polowego Wojska Polskiego, znajdowało się tylko pół jego ciała. Druga połowa została odnaleziono w trumnie gen. Mirosława Chodakowskiego.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej