RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

O takiej pracy wielu może tylko pomarzyć. Tulenie kociaków za pieniądze

Klinika weterynaryjna chce zapłacić za tulenie kotów (fot. Pixabay/luxstorm)
Klinika weterynaryjna chce zapłacić za tulenie kotów (fot. Pixabay/luxstorm)

Najnowsze

Popularne

Są tacy, którzy kochają swoją pracę i powtarzają: „nie wierzę, że jeszcze mi za to płacą”. Ale w ofertę pracy z dublińskiej kliniki, naprawdę trudno uwierzyć. Weterynarze chcą płacić za… tulenie kociaków.

To praca marzeń – zostań nianią dla słodkich małych pand!

Chiński ośrodek badawczy w prowincji Syczuan – zajmujący się badaniami i ochroną pandy wielkiej – poszukuje niani dla swoich małych podopiecznych....

zobacz więcej

Klinika weterynaryjna Just Cats chce zatrudnić profesjonalnego opiekuna kotów. Jego obowiązkiem ma być głaskanie, drapanie i tulenie.

W odpowiedzi na pytanie dziennikarzy CNN, klinika twierdzi, że zamierza płacić takiemu pracownikowi do 20 do 25 tysięcy funtów rocznie. Zaznacza jednak, że będzie to uzależnione od doświadczenia, a preferowane są kwalifikacje weterynaryjne.

 

Autorzy nietypowej oferty pracy przyznają, że idealnym kandydatem byłby ktoś, kto „nie jest głośny i posiada umiejętność spokojnego przemawiania i szeptania do kotów, tak by uspokoić zszargane nerwy niektórych pacjentów”. W wykazie cech pożądanych znalazła się także umiejętność rozpoznawania kocich pomruków.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej