Stan zdrowia Zbigniewa Wodeckiego nadal zły. Żona trzyma go cały czas za rękę

Muzyk doznał udaru, od tygodnia przebywa w szpitalu (fot. arch.PAP/TVP/Ireneusz Sobieszczuk)

Stan zdrowia Zbigniewa Wodeckiego nadal jest zły. Muzyk przebywa na oddziale intensywnego nadzoru kardiologicznego w jednym z warszawskich szpitali. Czuwają przy nim córki i żona. Krystyna Wodecka przyjechała do męża aż z Krakowa. Czuwając przy łóżku, trzymała Wodeckiego za rękę – informuje „Super Express”.

Pęd za karierą i przymus popisania się przed ludźmi już mi opadły

– Naród jest pamiętliwy w tych sprawach. Krzyczą, ale z sympatią. Mnie to bawi, więc zawsze mam w rezerwie przygotowaną, jak trzeba to trzeba –...

zobacz więcej

Operacja wszczepienia bajpasów zakończyła się dla Wodeckiego tragicznie. Muzyk doznał rozległego udaru. Od tygodnia przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Jego stan się nie polepsza.

Lekarze wprowadzili Wodeckiego w stan śpiączki farmakologicznej, co oznacza, że muzyk walczy o życie. Na zmianę przy łóżku artysty czuwają jego bliscy.

W szpitalu pojawiają się jego córki Kasia i Asia. Do stolicy przyjechała również jego żona Krystyna. Artystę wspierają też przyjaciele z estrady.

O modlitwę za niego zaapelowała Olga Bończyk. „Zarówno ja, jak i wszyscy jego przyjaciele oraz bliscy jesteśmy z nim w tych trudnych chwilach. Prosimy o modlitwę i pozytywne myśli. Wszyscy wierzymy, że Zbyszek wróci do pełnego zdrowia” – napisała w internecie.

źródło:
Zobacz więcej