Kasia Moś dostała się do finału Eurowizji [POSŁUCHAJ PIOSENKI]

W finale 62. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie wystąpi reprezentantka Polski. Awans w pierwszym z dwóch koncertów półfinałowych wywalczyła Kasia Moś z utworem „Flashlight”. W półfinale wystąpili artyści reprezentujący 18 krajów. Finał Eurowizji odbędzie się w sobotę.

Zwiewna sukienka z rozcięciem i brat na skrzypcach kluczem do sukcesu na Eurowizji?

– Trzeba dobrze poczuć się na scenie i zrobić wszystko, żeby występ był jak najlepszy. Możemy jedynie prosić Polonię, bo w tych ludziach jest siła,...

zobacz więcej

Polka, tak jak inni uczestnicy występowała na mierzącej ponad 350 metrów kwadratowych scenie w kijowskim Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym. Kasia Moś zaśpiewała piosenkę pod tytułem „Flashlight”. Po SMS-owym i internetowym głosowaniu Polka znalazła się wśród 10 finalistów.

Oprócz Kasi Moś w sobotnim finale zaśpiewają także reprezentanci miedzy innymi. Belgii, Australii i Szwecji, ale też Azerbejdżanu, Armenii czy Portugalii. Kolejne 10 krajów zostanie wyłonionych w czwartkowym półfinale.

Tegoroczna Eurowizja odbywa się w Kijowie, bo w zeszłoroczną edycję konkursu wygrała Jamala - Ukrainka krymsko-tatarskiego pochodzenia.

źródło:
Zobacz więcej