RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Piękniejsza strona Kościoła. Finalistka Miss Meksyku została zakonnicą

Z wybiegu do klasztoru (fot. fb/MissMexico)
Z wybiegu do klasztoru (fot. fb/MissMexico)

Najnowsze

Popularne

Modelka i dietetyczka, a przede wszystkim finalistka konkursu Miss Meksyku została zakonnicą. Twierdzi, że teraz pragnie poznać życie z innej perspektywy.

Siostra Cristina Scuccia, śpiewająca zakonnica, porwała tłumy w Krakowie

Siostra Cristina Scuccia zaśpiewała dla pielgrzymów.

zobacz więcej

Pochodząca z miejscowości Valle de Guadalupe była królowa piękności, 20-letnia Esmeralda Solis Gonzales, wywołała niemałe zainteresowanie portali społecznościowych. Okazało się bowiem, że kobieta, która wygrała lokalny konkurs w swoim mieście rodzinnym i zakwalifikowała się do finału Miss Meksyku w 2016 roku, dotychczasowe życie modelki i dietetyczki pragnie zamienić na życie w klasztorze.

„Esmeralda Solis królowa Guadalupe 2016 zamieniła koronę na habit” – informuje oficjalny profil konkursu.
  – Byłam bardzo szczęśliwa z tego, co miałam. Nie da się jednak porównać tego ze szczęściem, jakim teraz wypełnił moje serce Bóg – powiedziała lokalnym mediom młoda kobieta.

Esmeralda Solis Gonzales twierdzi, że teraz pragnie poznać życie z innej perspektywy. Wstąpiła więc do nowicjatu sióstr klarysek. Była miss urodziła się 12 kwietnia 1997 roku w rodzinie katolickiej. – Zawsze miałam wsparcie rodziców braci i prawdziwych przyjaciół. W życiu religijnym każdy nowy dzień to nowy początek i nowe możliwości rozszerzenia Królestwa Bożego. Oznacza to wiele wyrzeczeń – zaznacza.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej