RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Liczba uchodźców jest tak duża, że nikt nad tym nie potrafi zapanować”

– Ilość muzułmanów i przestępstw dokonywanych przez nielegalnych imigrantów wzrasta coraz bardziej. Przyjęcie potężnej liczby nielegalnych imigrantów spowodowało, że mamy sytuację, jaką mamy. W tej chwili liczba uchodźców jest tak duża, że nikt nie potrafi nad nimi zapanować. Nie wolno wpuszczać wroga do swojego domu, trzeba się tego wystrzegać. Oprócz tych, co uciekają przed wojną są także ci, co mają złe zamiary. Szwedzi się boją, Francuzi się boją i Niemcy też się boją – mówiła w programie „Gość poranka” minister Elżbieta Witek (PiS) z Kancelarii Premiera.

Trump: nielegalni imigranci z kryminalną przeszłością „wynoszą się” z USA

Prezydent USA Donald Trump powiedział we wtorek w wywiadzie dla stacji Fox News, że nielegalni imigranci z kryminalną przeszłością „wynoszą się” z...

zobacz więcej

Kraje Grupy Wyszehradzkiej sprzeciwiły się unijnemu mechanizmowi rozdziału uchodźców. Kraje UE miały przyjąć 160 tysięcy migrantów z terenu Grecji i Włoch.

Unijny komisarz do spraw migracji, spraw wewnętrznych i obywatelstwa Dimitris Avramopoulos powtórzył niedawno, że Bruksela ma narzędzia, by zmusić kraje Unii do spełnienia podjętych wcześniej zobowiązań.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej