Gomez, Grande, Swift. One rządzą na Instagramie

Selena Gomez, Ariana Grande i Taylor Swift - one królują na Instagramie (fot. REUTERS/Danny Moloshok)

Celebryci walczą o popularność w wirtualnym świecie. Po pierwszym kwartale tego roku wyraźnie widać, kto bezsprzecznie rządzi na Instagramie. Zestawienie przygotował magazyn ELLE.

Porównując tegoroczny ranking z ubiegłorocznym widać, że w ścisłej czołówce niewiele się zmieniło. Miliony obserwatorów, opublikowane zdjęcia i przypadkowe ujęcia robią swoje. Dzięki nim celebryci i gwiazdy stają się bardziej ludzcy, a odsłaniany przez nich zamierzenie rąbek prywatności sprawia, że ich popularność jeszcze bardziej rośnie.

Pierwsze miejsce, podobnie jak roku temu, zajęła Selena Gomez. W ubiegłym jej profil miał 103 miliony obserwatorów, teraz jest ich aż 117. To niekwestionowana królowa tego medium społecznościowego. Nawet, gdy gwiazda w zeszłym roku na pewien czas zaprzestała publikować fotografie ze względu na problemy osobiste, nie straciła na tym. A odkąd spotyka się z wokalistką The Weeknd jej profil jest pierwszym źródłem informacji o jej związku.

Miliony nawet z przerwą

Na drugim miejscu znalazła się Ariana Grande. Jej profil obserwowany jest przez 103 mln osób. Między pierwszym a drugim miejscem jest „tylko” 14 milionów różnicy. Wokalistka chętnie publikuje zdjęcia z koncertów w ramach trasy koncertowej „Dangerous Woman”, jak i prób. 23-latka uwielbia robić sobie selfie oraz zamieszczać fotografie z albumu rodzinnego.

Trzecie miejsce na podium należy do Taylor Swift. Jedna z najlepiej zarabiających wokalistek świetnie radzi sobie także w serwisach społecznościowych i ma 101 mln obserwatorów. Taylor Swift w zeszłym roku chętnie udostępniała fotografie ze swoimi słynnymi przyjaciółkami, a także z koncertów. W ciągu ostatnich miesięcy Amerykanka ograniczyła publikowanie zdjęć, a to dlatego że pracuje nad materiałem na kolejny album.

nola

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Beyonce, Kim, Cristiano

W zestawieniu nie mogło zabraknąć też Beyonce. Piosenkarka chętnie używa swojego profilu na Instagramie, gdy chce ogłosić coś ważnego. To właśnie z jej konta dowiedzieliśmy się, że autorka takich hitów jak „Crazy in Love”, „Single Ladies”, czy „Hold Up” spodziewa się bliźniaków. Na @beyonce zobaczymy też sporo zdjęć z małą Blue Ivy, stylizacje gwiazdy, ujęcia z wakacji i koncertów, czy sesje promujące odzież sportową Ivy Park. Ostatnie piąte miejsce przypadło Kim Kardashian West. 98,4 mln obserwatorów jest niezłym wynikiem, ale jej młodsze siostry depczą jej już po piętach. Przeglądając jej konto znajdziemy sporo zdjęć z rodziną i dziećmi, z ulubionym makijażystą Kim, czyli z Mario Dedivanovicem, czy z czerwonego dywanu.

Na pozostałych miejscach uplasowali się Cristiano Ronaldo, Kylie Jenner, Justin Bieber, The Rock oraz Kendall Jenner.

Martha �� @marthahunt

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

źródło:
Zobacz więcej