Ten odcinek „Familiady” po latach robi furorę. Zobacz taniec pana Andrzeja

Tak tańczy pan Andrzej (fot. fb/Familiada TVP S.A.)

„Familiada” to teleturniej, który cieszy się ogromną popularnością już od ponad 23 lat. Archiwalny odcinek zamieszczony na Facebooku w ciągu jednej doby obejrzało ponad 800 tys. osób. A wszystko za sprawą pana Andrzeja.

Archiwalne nagranie pojawiło się na facebookowym profilu „Familiady”. W ciągu zaledwie doby obejrzało je ponad 800 tys. osób. Odcinek, a właściwie jego finał pochodzi sprzed 12 lat.

„Familiada” na start!

zobacz więcej

Pierwszy z zawodników odpowiadając na finałowe pytania nie ma zbyt wiele szczęścia i zdobywa jedynie 5 punktów. Taki wynik nie wróży nic dobrego. Zaraz po nim na ten sam zestaw pytań odpowiada pan Andrzej, który mimo słabego wyniku swojego poprzednika jest uśmiechnięty i nie wydaje się zbytnio przejmować wyzwaniem, jakie go czeka.

Bez problemu odpowiada na pytania i zdobywa brakujące 195 punktów. Pan Andrzej wzbudza sympatię nie tylko swoją błyskotliwością i pozytywnym nastawieniem do sytuacji, ale również tańcem radości, jaki wykonuje po wygranej.

„Familiada” na ekranach telewizorów króluje nieprzerwanie od ponad 23 lat. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 1994 roku.

źródło:
Zobacz więcej