Resort środowiska krytykuje pracownicę za „kajdanki i szubienicę”

Wpis zniknął już z sieci (fot. fb/Beata Nowosielska/PAP/Paweł Supernak)

„Kajdanki i szubienica” – w taki sposób Donalda Tuska chciała witać dyrektor Departamentu Edukacji i Komunikacji Ministerstwa Środowiska. Resort zareagował. W oświadczeniu „wyraża dezaprobatę dla tego typu wypowiedzi w przestrzeni publicznej”.

Sondaż IBRiS: Tusk jest realną przeciwwagą dla Kaczyńskiego

Prawie 70 proc. badanych uważa, że Donald Tusk jest realną przeciwwagą polityczną dla Jarosława Kaczyńskiego – wynika z sondażu IBRiS dla Faktu i...

zobacz więcej

„Poglądy Pani Beaty Nowosielskiej, jak i sposób ich wyrażania w portalach społecznościowych, nie są stanowiskiem Ministerstwa Środowiska. Poglądy te stanowią wyłącznie prywatną opinię Pani Nowosielskiej. Ministerstwo Środowiska wyraża dezaprobatę dla tego typu wypowiedzi w przestrzeni publicznej” – w taki sposób resort skomentował wypowiedź dyrektor Departamentu Edukacji i Komunikacji Ministerstwa Środowiska.

Chodzi o wpis Beaty Nowosielskiej, który zamieściła w Wielką Sobotę na Facebooku pod profilem „Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje”. Profil odnosił się do przyjazdu Donalda Tuska na przesłuchanie.

Wpis, w którym Nowosielska stwierdziła: „Powitanie Tuska? Kajdanki i szubienica”, zniknął z profilu. Dyrektor w resorcie środowiska usunęła także swój profil w serwisie Twitter.

źródło:
Zobacz więcej