RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Film z dziewczynką, która żyła w stadzie małp. „Już nie je z podłogi i się uśmiecha”

Ośmiolatka żyła w lesie w stadzie małp (fot. yt/MrSpontaneousVids)
Ośmiolatka żyła w lesie w stadzie małp (fot. yt/MrSpontaneousVids)

Najnowsze

Popularne

W Indiach poinformowano o znalezieniu dziewczynki, która żyła w lesie wśród małp. Dziecko, na które natknięto się w styczniu, od dwóch miesięcy jest pod obserwacją. Ośmiolatka wciąż nie mówi. Zdarza się jej jeszcze zachowywać i poruszać jak zwierzęta, wśród których przebywała.

Zabili goryla w zoo, żeby ocalić dziecko

Goryl z ogrodu zoologicznego z Cincinnati został zastrzelony po tym, jak przez ok. 10 minut włóczył po swoim wybiegu czteroletniego chłopca....

zobacz więcej

Dziewczynkę znaleziono w jednym z rezerwatów przyrody w północnej części kraju, w styczniu. Była naga i wychudzona. Jej wiek oszacowano na 8 lat. Została przewieziona do szpitala w mieście Bahrajcz w stanie Uttar Pradeś.

Pacjentka zachowywała się jak zwierzę. Biegała na czworakach, jedzenie chwytała ustami z podłogi. – Po terapii zaczęła chodzić normalnie i jeść rękoma – poinformowali lekarze. – Wciąż nie potrafi mówić, ale rozumie komunikaty i nawet się uśmiecha – powiedział jeden z nich.Na dziewczynkę natrafili w lesie drwale. Próbowali się do niej zbliżyć, ale zwierzęta ich odpędziły. Sytuacja powtórzyła się, kiedy przyjechali policjanci. Gdy jeden z nich zaczął wołać dziecko, małpy rzuciły się na niego. Zdołał jednak je chwycić i uciec policyjnym samochodem.

Policja stara się teraz ustalić tożsamość dziewczynki i kiedy, w jakich okolicznościach, trafiła do stada.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej