Prezes PiS: być może moje koty dostaną coś nadzwyczajnego

Jarosław Kaczyński ma dwa koty (fot.PAP/Paweł Supernak/pixabay.com/edofs1)

Jarosław Kaczyński pytany o Światowy Dzień Kota stwierdził, że „być może moje koty dostaną coś nadzwyczajnego”. Prezes PiS przyznał jednocześnie, że dopiero od dziennikarza o tym „ważnym święcie się dowiaduje”. Dzień Kota obchodzony jest 17 lutego.

Prezes PiS o internetowym serialu „Ucho prezesa”: śmieszyły mnie sceny z kotem

Internetowy serial „Ucho prezesa”, satyrycznie przedstawiający rządy PiS i prezesa partii, nie uszedł uwadze... samego Jarosława Kaczyńskiego. Szef...

zobacz więcej

– Uczciwie mówiąc, niestety od pana się dopiero o tym ważnym święcie dowiaduję. Zawsze mówię, że warto jeździć po kraju, warto rozmawiać z ludźmi, to zawsze się człowiek czegoś nowego dowie – podkreślił Jarosław Kaczyński, pytany w wywiadzie dla Radia Białystok „czy będzie jakiś specjalny prezent i smakołyki” dla jego kotów.

Nowe pokolenie kotów

– Postaram się. Przed wyjściem z domu to pewnie niczego nie zdziałam, a przynajmniej może na wieczór coś koty nadzwyczajnego dostaną. Chociaż, panie redaktorze, dzisiaj mamy nowe pokolenie kotów, tak jak nowe pokolenie młodych ludzi. Mają zupełnie inne wymagania, zupełnie inne oczekiwania. To są inne koty niż pamiętam z dawnych lat – zauważył prezes PiS.

Jarosław Kaczyński ma dwa koty, o których sam kilkakrotnie mówił: „jeden jest bury - to jest kocica, a drugi jest czarny i to jest on”.

źródło:

Zobacz więcej