RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Policja po 18 latach zidentyfikowała kobietę, którą uprowadzono ze szpitala jako noworodka

Dziewczynką matka ostatni raz widziała tuż po porodzie w 1998 r. (fot. Twitter)
Dziewczynką matka ostatni raz widziała tuż po porodzie w 1998 r. (fot. Twitter)

Dziewczyna, która jako noworodek została w 1998 r. porwana ze szpitala w Jacksonville na Florydzie, została odnaleziona w Południowej Karolinie. Jak podaje policja wyrosła na „normalną 18-latkę”.

Porwany przez ojca Fabianek wraca do mamy. Policja szukała dziecka w całej Polsce

Policja odnalazła trzyletniego Fabianka, którego półtora tygodnia temu porwał ojciec. Mężczyznę zatrzymano na Śląsku, teraz trafi do aresztu. W...

zobacz więcej

Badania genetyczne potwierdziły tożsamość młodej kobiety. O porwanie oskarżono 51-letnią Gloria Williams, którą dziewczyna uważała za swoją prawdziwą matkę. O wszystkim została już powiadomiona biologiczna rodzina 18-latki.

Dziewczynkę, zaledwie osiem godzin po porodzie, zabrała matce pracownica szpitala. Powiedziała, że noworodek musi przejść badania. To był ostatni raz, gdy Sahanara widziała swoją córeczkę.

Sprawa porwania dziecka została nagłośniona, ale nie udało się niczego ustalić. Na ślad zaginionej udało się wpaść dopiero teraz. Jak podaje policja sprawdzono ponad 2,5 sygnałów.
Policja prosi media o uszanowanie prywatności dziewczyny, która przez całe życie nie była świadoma tego, co się stało. Jest teraz pod opieką psychologów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej