RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Wybuch i pożar w Łomiankach. Jedna osoba zginęła

Najnowsze

Popularne

Wybuch i pożar w hurtowni fajerwerków w podwarszawskich Łomiankach. W zgliszczach domu jednorodzinnego znaleziono zwłoki.

Wybuch w hurtowni fajerwerków. Jedna osoba nie żyje

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek w hurtowni w Wawrochach pod Szczytnem (woj. warmińsko-mazurskie). Do wybuchu doszło, kiedy dwóch mężczyzn...

zobacz więcej

Straż pożarna potwierdziła śmierć jednej osoby w pożarze składu fajerwerków w Łomiankach. Badania pozwolą ustalić, czy jest to poszukiwana 20-letnia kobieta. Druga z osób poszkodowanych odniosła niegroźne dla życia obrażenia.

Prowadzona przez strażaków akcja gaśniczo-ratownicza w Łomiankach dobiega końca.

Do wybuchu - najprawdopodobniej fajerwerków - i pożaru budynku oraz przylegającego do niego garażu doszło ok. godz. 14. Część budowli zawaliła się.

Na miejsce skierowano specjalną grupę poszukiwawczo-ratowniczą, wyposażoną m.in. w sprzęt, który posłuży do zabezpieczenia konstrukcji budynku.

– Doszło do eksplozji, zawaliło się trzy czwarte domu. W tej chwili trwa przeszukiwanie gruzowiska, bo prawdopodobnie może być tam jedna osoba pod gruzami – mówił st. kpt. Kazimierz Jaworski, jeden ze strażaków obecnych na miejscu.

Bezpośrednia przyczyna pożaru na razie nie jest znana - ustalą ją strażacy oraz policjanci.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej