RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

18-latek chciał wyczyścić komputer, wysadził mieszkanie

Informację o zdarzeniu dostaliśmy na platformę Twoje Info (fot. Twoje Info)
Informację o zdarzeniu dostaliśmy na platformę Twoje Info (fot. Twoje Info)

Niecodzienny wypadek w mieszkaniu przy ulicy Piwnej we Wrocławiu. Osiemnastolatek, który czyścił komputer, spowodował wybuch. Wszystko przez użycie sprężonego powietrza w pozbawionej wentylacji łazience. Siła eksplozji była tak duża, że naruszyła zewnętrzną ścianę budynku. Informację i zdjęcie z miejsca zdarzenia dostaliśmy na platformę Twoje Info.

Eksplozja na stołecznej Pradze. Jedna osoba nie żyje

zobacz więcej

Do wypadku doszło około godz. 19 w jednym z mieszkań na parterze budynku przy ulicy Piwnej. Jak relacjonuje „Gazeta Wrocławska”, osiemnastolatek zamknął się w łazience i przy pomocy sprężonego powietrza miał tam czyścić sprzęt komputerowy. Wówczas w pozbawionym wentylacji pomieszczeniu doszło do eksplozji.

Na miejsce przyjechało pogotowie, policja oraz pięć zastępów strażaków. W wyniku wybuchu młody mężczyzna doznał obrażeń. Konieczne było udzielenie mu pomocy medycznej.

Na szczęście nikt więcej nie ucierpiał, jednak siła eksplozji była tak duża, że naruszyła zewnętrzną ścianę budynku. Dodatkowo fragmenty okna i ściany uszkodziły zaparkowane przed domem samochody.

banner

źródło:
Zobacz więcej