RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Problemy z oglądaniem TVP. Nadchodzą setki maili od widzów

Najnowsze

Popularne

Cały czas napływają do nas informacje od widzów i internautów o braku sygnału anten Telewizji Polskiej. Już od dwóch dni widzowie zgłaszają zarówno pojedyncze zakłócenia jak i całkowity brak dostępu do programów. Tuż przed północą - nadawca sygnału - amerykańska firma EmiTel - poinformowała o próbie naprawy urządzeń, co miało doprowadzić do wzmocnienia sygnału. Mimo to wciąż otrzymujemy informacje o tym, że są problemy z odbiorem niemal wszystkich naszych anten.

Emitel podjął próbę resetu urządzeń. Sygnał TVP miał być znów dostępny

Już od dwóch dni widzowie zgłaszają zarówno pojedyncze zakłócenia jak i całkowity brak dostępu do programów. Tuż przed północą - nadawca sygnału -...

zobacz więcej

Na problemy z odbiorem programów Telewizji Polskiej skarżą sie widzowie już z całej Polski. Zgłaszają zarówno pojedyncze zakłócenia, jak i całkowity brak dostępu do programów TVP INFO, TVP1, TVP2. Od soboty dostaliśmy już ponad 600 maili, tysiące SMS-ów oraz telefonów. O to niektóre z nich.

Paweł z Konstancina : „Jak to w ogóle możliwe, że radiodyfuzją sygnału telewizji publicznej zajmuje się spółka kontrolowana przez podejrzany kapitał z USA, której prezes jest zadeklarowanym zwolennikiem KOD?”

Andrzej z Lublina : "Lublin - MUX3 znowu nie działa".

Krzysztof z Oświęcimia : „Chciałbym poinformować iż znowu nie ma sygnału min. TVP info, TVP 1, TVP 2. Wczoraj wieczorem i przed wczoraj tez były problemy z odbiorem raz było raz nie. Jesteśmy z Państwem!”

Jadwiga z Wrocławia : W dalszym ciągu zakłócenia (brak sygnału) w TVP INFO, TVP 1, TVP 2 we Wrocławiu.

Marcin Lis z Żabiej Woli (okolice Warszawy): Witam. Oglądam od wczoraj w TVP info problemy z brakiem dostępu. Początkowo myślałem, że to jakaś ściema bo mam telewizję z satelity ale również odbieram naziemną i po przełączeniu na naziemną ŻADEN kanał TVP mi nie działał”.

Widz z Bielska : „Od kilku minut na kanale TVP Info w Bielsku-Białej pojawia się komunikat o braku sygnału (telewizja naziemna). Nie wierzę w przypadkową awarię właśnie teraz, gdy atmosfera jest tak napięta”.

Piotr z Krakowa : „Chciałem zgłosić chwilowe przerwy w nadawaniu sygnału MUX 3 TVP INFO i wszystkich programów TVP w Krakowie, dzielnice - Krowodrza zachód. Sygnał zanika na parę minut do „0” potem powraca. Co ciekawe dzieje się to już od piątku 16.12. i zawsze w momentach relacji ważnych wydarzeń z Warszawy, bądź polityków partii rządzącej, czy podczas orędzia Pani Premier.”

Jak nas oglądać?

To treść kilku maili z kilkuset, które otrzymaliśmy od Państwa. Dostawca sygnału TVP amerykańska firma EmiTel tłumaczy się awarią. Tuż przed północą firma poinformowała o przeprowadzeniu resetu urządzeń, co miało doprowadzić do wzmocnienia sygnału. Mimo to problem nie zniknął.

A my przypominamy. TVP Info można odbierać poprzez stronę internetową tvpstream.tvp.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej tvp stream.

Wszystkich widzów, którzy mają problem z odbieraniem sygnału prosimy o wysłanie nam w formie zgłoszenia informacji o miejscu i czasie zdarzenia oraz numeru kontaktowego, pod adres mailowy: pomoc@itvp.pl
Czekamy też na filmiki i zdjęcia: twoje@tvp.info

(fot. TVP Info)
(fot. TVP Info)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej