RAPORT

Pogarda

Emitel podjął próbę resetu urządzeń. Sygnał TVP miał być znów dostępny

Najnowsze

Popularne

W związku z problemami z odbiorem kanałów Telewizji Polskiej w kilkunastu województwach, o godz. 23:45 miały zniknąć programy TVP z nadajnika MUX-3. Nadawca sygnału – amerykański Emitel – podjął próbę zresetowania urządzeń i podniesienia sygnału. Resetowanie urządzeń trwało około minuty. Po upływie tego czasu, jak twierdził Emitel, wszyscy widzowie Telewizji Polskiej powinni znów mieć kanały TVP powtórnie w swoich odbiornikach. Niestety wciąż napływają informacje od widzów o braku sygnału TVP, m.in. z woj. wielkopolskiego, śląskiego, małopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego, podkarpackiego i dolnośląskiego.

Od soboty napływały do nas informacje od widzów i internautów o braku sygnału TVP. W niedzielę m.in. z Pomorza i zachodnich regionów kraju. Jako pierwsi, w sobotę, pisali do nas w tej sprawie mieszkańcy południowej Polski.

Chodzi o województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, opolskie, lubelskie, śląskie oraz pomorskie i warmińsko-mazurskie.

Dostawcą sygnału TVP dla naszych widzów jest amerykańska firma Emitel.

TVP Info można odbierać poprzez stronę internetową tvpstream.tvp.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej tvp stream.

Wszystkich widzów, którzy mają problem z odbieraniem sygnału prosimy o wysłanie nam w formie zgłoszenia informacji o miejscu i czasie zdarzenia oraz numeru kontaktowego, pod adres mailowy: pomoc@itvp.pl
Czekamy też na filmiki i zdjęcia: twoje@tvp.info

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej