RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Tragedia w Piekarach Śląskich. Nie żyje 2-letnie dziecko

Najnowsze

Popularne

Okoliczności śmierci 2,5-letniej dziewczynki bada policja w Piekarach Śląskich. W sobotę wieczorem do dziecka wezwano pogotowie, a lekarz zawiadomił policję.

33-latek usłyszał zarzut zabójstwa 4-letniej dziewczynki

33-letni mężczyzna usłyszy prawdopodobnie zarzut zabójstwa. Obrażenia na ciele dziecka były bardzo rozległe. Wszystko wskazuje na to, że...

zobacz więcej

– Zgłoszenie o śmierci dziewczynki otrzymaliśmy od lekarza pogotowia, który przybył na miejsce zdarzenia w sobotę po godz. 21. Dziecko miało siniaki, nie były to jednak obrażenia świeże. Przyczynę śmierci określi zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok. Przesłuchania matki i ojczyma również będą odbywały się jutro – powiedziała tvp.info st. aspirant Dagmara Wawrzyniak z piekarskiej policji.
#wieszwiecej |
Polub nas

W mieszkaniu była 24-letnia matka dziewczynki, jej 32-letni konkubent oraz 5-letnia siostra zmarłej, którą przekazano pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało 2 promile alkoholu.

– Podczas policyjnej interwencji kobieta właściwie się nie odzywała, być może była w szoku – relacjonowała policjantka. Dziewczynka miała na ciele liczne siniaki a także urazy głowy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej