RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Chojnice: 13-latka urodziła córeczkę. Sprawą zajęła się prokuratura

Nieletnia matka urodziła córeczkę (fot. Pixabay/FeeLoona)
Nieletnia matka urodziła córeczkę (fot. Pixabay/FeeLoona)

Najnowsze

Popularne

Lekarze w chojnickim szpitalu przyjęli poród u 13-letniej dziewczynki. Sprawą zajęła się prokuratura. Ojcem prawdopodobnie jest dorosły mężczyzna. Jest on poszukiwany przez policję.

Powstaje akt oskarżenia w sprawie 12-letniej Romki, która urodziła dziecko

Prokuratura przygotowuje akt oskarżenia do sądu wobec Józefa J. – mężczyzny z Wałbrzycha, który przyznał się do obcowania płciowego z nieletnią....

zobacz więcej

Poród odbył się w ubiegłym tygodniu i fakt ten natychmiast został zgłoszony na policję. – Zgłoszenie wpłynęło do nas 14 listopada około godz. 10.30, kiedy 13-latkę przywieziono do Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach – mówi „Dziennikowi Bałtyckiemu” sierż. Justyna Przytarska, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Chojnicach.

Nieletnia matka urodziła córeczkę. Ojcem jest przypuszczalnie dorosły mężczyzna. Postępowanie prowadzone przez prokuraturę ma go wskazać. Jeżeli zostanie skazany, za obcowanie z nieletnią grozi od 2 do 12 lat więzienia.

– Współżycie z osobą poniżej 15. roku życia jest przestępstwem, więc szpital natychmiast poinformował o tym zdarzeniu. Akta sprawy przekazaliśmy prokuraturze. Czy często mamy do czynienia z takimi przypadkami? W ostatnim czasie nie, ale zdarzają się. Wcześniej podobny mieliśmy ponad rok temu – tłumaczy Przytarska.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej