Lubań: karetka na sygnale dachowała w rowie

Ambulans wypadł z drogi i dachował w rowie (fot.Twoje Info/Daniel)

Groźnie wyglądająca kolizja w Lubaniu. Kierująca samochodem osobowym uderzyła w karetkę jadącą na sygnale, w wyniku czego uprzywilejowany pojazd wypadł z jezdni i dachował w przydrożnym rowie. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Informację o zdarzeniu i zdjęcie pojazdu dostaliśmy na platformę Twoje Info od Daniela.

Zderzenie tramwajów w Toruniu. Ucierpiało 19 osób

Po zderzeniu tramwajów w Toruniu częściowo wstrzymano ruch uliczny. Do wypadku doszło w czwartek, w godzinach popołudniowego szczytu. Wieczorem...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 16 na skrzyżowaniu ulic Jeleniogórskiej i Głównej w Lubaniu (woj. dolnośląskie).

– Kierująca nissanem zauważyła uprzywilejowany ambulans, zatrzymała się więc, by przepuścić pojazd. Kobieta ruszyła jednak, zanim karetka na sygnale opuściła skrzyżowanie. 37–latka zbyt wcześnie wykonała manewr, w wyniku czego zahaczyła o tył ambulansu, który przewrócił się na bok, wypadł z jezdni i dachował w rowie – relacjonował Wojciech Jabłoński z KWP we Wrocławiu.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji z uprzywilejowanym pojazdem, kierująca nissanem otrzymała mandat w wysokości 500 złotych.

banner

źródło:
Zobacz więcej