RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

To prawdopodobnie nie był czad. Zagadkowa śmierć niemowlęcia pod Włocławkiem

Najnowsze

Popularne

Pierwsze przypuszczenia wskazywały na zatrucie tlenkiem węgla, jednak z nieoficjalnych informacji TVP Info wynika, że w krwi 3-miesięcznego niemowlęcia, które przebywa w bydgoskim szpitalu nie wykryto hemoglobiny tlenkowęglowej. Powodem złego stanu zdrowia dziecka prawdopodobnie nie był więc tlenek węgla.

Czad zabił niemowlę. Drugie z bliźniąt trafiło do szpitala

Trzymiesięczne dziecko śmiertelnie zatruło się czadem w Kruszynku pod Włocławkiem. Drugie niemowlę w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.

zobacz więcej

Do tragedii doszło w Kruszynku pod Włocławkiem. 3-miesięczny chłopiec nie żyje, jego siostra bliźniaczka w ciężkim stanie, z objawami zatrucia trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy. Jej stan jest stabilny. Już w sobotę na antenie TVP Info st. kapitan Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP we Włocławku informował, że strażacy nie stwierdzili w miejscu przebywania dzieci tlenku węgla. – Sprawdziliśmy pomieszczenia na zawartość tlenku węgla za pomocą dwóch niezależnych mierników – powiedział.

Jedną z hipotez było to, że pomieszczenia zostały przed przyjazdem strażaków dokładnie przewietrzone. Przyczyny śmierci niemowlęcia powinna wskazać sekcja zwłok. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie przeprowadzona. Policja prowadzi śledztwo w kierunku nagłego zgonu dziecka. Rodzicom dzieci nic się nie stało.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej