Pracowała z Matką Teresą, teraz buduje dom dla narkomanów i alkoholików

W Indiach pracowała z Matką Teresą. W Polsce jako wykształcony psycholog od lat pomaga narkomanom i alkoholikom. Teraz buduje dla nich dom w podwarszawskim Legionowie. Zobacz materiał „Pulsu Polski” o siostrze Jolancie Glapce.

JESIENNA RAMÓWKA. Zobacz nowości w TVP Info

Nowe programy i zmiany emisji godzin znanych widzom formatów, przynosi jesienna ramówka TVP Info. Wśród propozycji na antenie pojawią się m.in....

zobacz więcej

– Silna, energiczna, zarażająca pozytywnym myśleniem – mówi o siostrze Jolancie autorka reportażu Anna Ołdakowska z TVP Info. Swoje życie poświeciła na pomoc potrzebującym. W Indiach pracowała z Matką Teresą. W Polsce oddała się pracy z osobami uzależnionymi. W podwarszawskim Legionowie buduje dla nich dom. Ma zostać otwarty wiosną przyszłego roku.

Choć budynek jest jeszcze w stanie surowym, już można usłyszeć, że to wielkie dzieło. „Puls Polski” pokazał historię siostry Jolanty, która umie zarażać życiowym optymizmem i ludzi, którzy swoje życie poświęcają na pomaganie innym – w tym pana Sebastiana, który uwolnił się od narkotykowego nałogu, a swój wolny czas poświęca teraz na to, by pomóc tym, którzy nie mają na to wystarczającej siły.

źródło:
Zobacz więcej