RAPORT:

#FabrykahejtuPO

Dwa samochody zderzyły się i spłonęły w Wielkopolsce. Zginęło pięć osób

Do groźnego wypadku doszło w okolicach Dąbrówki Leśnej (Wielkopolska). Czołowo zderzyły się dwa samochody i natychmiast stanęły w płomieniach. Zginęło pięć osób. Udało się uratować ośmioletnią dziewczynkę.

Mazowieckie: sześć osób rannych w wypadku pod Nieporętem

Wypadek trzech aut zablokował drogę nad Zalewem Zegrzyńskim. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

zobacz więcej

– Wypadek wydarzył się kilka minut po godzinie trzeciej w nocy z soboty na niedzielę. W wyniku czołowego zderzenia dwa samochody stanęły w płomieniach. Udało się uratować jedno dziecko, ośmioletnią dziewczynkę. Jest w szpitalu w Obornikach. Gdy na miejsce przyjechały pierwsze jednostki straży pożarnej próbowano wydostać z jednego z aut zakleszczoną tam kobietę, która jeszcze wtedy żyła. Niestety nie powiodło się to – powiedział TVP Info młodszy brygadier Sławomir Brandt, rzecznik wielkopolskiej straży pożarnej.

Wypadek wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 178 w woj. wielkopolskim. Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak powiedział, że w jednym z aut jechało małżeństwo z dzieckiem, drugim – trzech młodych mężczyzn. Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Miejsce zdarzenia badał policyjny biegły z dziedziny rekonstrukcji wypadków.

Jak poinformował TVP Info Paweł Witzburg z komendy powiatowej w Obornikach – droga wojewódzka w okolicach Dąbrówki Leśnej jest zablokowana.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej