RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Siostra Cristina Scuccia, śpiewająca zakonnica, porwała tłumy w Krakowie

Najnowsze

Popularne

Śpiewająca zakonnica Cristina Scuccia, zwyciężczyni programu „The Voice of Italy”, zaśpiewała dla zgromadzonych na placu Szczepańskim w Krakowie pielgrzymów. Wystąpiła w ramach festiwalu Halleluya. ŚDM to nie tylko modlitwy, to także wiele muzyki i tańca.

Śpiewająca zakonnica zwyciężczynią „The Voice of Italy”

Zakonnica, której głos stał się sensacją internetu, została zwyciężczynią programu „The Voice of Italy”, włoskiej wersji „The Voice of Poland”....

zobacz więcej

Siostra Cristina Scuccia dwa lata temu wygrała popularny talent show, który ma narodowe wersje w wielu krajach; u nas jest „Voice of Poland”. Scuccia, zakonnica ze zgromadzenia urszulanek, zdobyła ogromną popularność.

Zakonnica mówi, że inspiracją do wystąpienia w programie były słowa papieża Franciszka, który zachęcał zakonnice i księży, aby „wyszli na ulice.” Festiwal Halleluya organizuje wspólnota Shalom z Brazylii. Odbywa się on w ramach Festiwalu Młodych. Jest wydarzeniem artystycznym, które prezentuje kultury i artystów z różnych stron świata. Rozpoczął się w Brazylii 16 lat temu, a jego główną ideą jest nawoływanie wiernych do łączenia się w modlitwie poprzez taniec, śpiew i zabawę.



Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej