RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Policja poszukuje Karola Draguna. Potrącił kobietę i uciekł

Policja szuka sprawcy wypadku (fot. TVP Info/Paweł Chrabąszcz/Policja)
Policja szuka sprawcy wypadku (fot. TVP Info/Paweł Chrabąszcz/Policja)

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem ok. godz. 20.20 w Karpaczu. Kierowca po potrąceniu pieszej porzucił auto i uciekł. Kobieta trafiła do szpitala. Jej życiu już nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja z Dolnego Śląska poszukuje 23-letniego Karola Dragun.

Gdańsk: ucieczka z miejsca wypadku

zobacz więcej

Sprawca wypadku to prawdopodobnie 23-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego zamieszkały w Ścięgnach 157. Ma około 170 cm wzrostu, włosy ciemne, krótko ostrzyżone. Jest szczupłej budowy ciała. Prowadził opla astrę. W chwili zdarzenia ubrany był w białe adidasy, ciemne spodenki, jasną koszulkę.

Poszkodowana to 68-latka, która z poważnymi urazami trafiła do szpitala. Potrzebna była pomoc śmigłowca. Jej życiu już nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja prosi o pomoc osoby, które znają mężczyznę, lub posiadają informacje, które mogą ustalić jego aktualne miejsca pobytu.

Informacje można przekazywać osobiście w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze na ul. Armii Krajowej 22 na pierwszym piętrze, bądź telefonicznie pod numerem 075/75-20-115, 075/75-20-231, lub z Dyżurnym Miejskim Policji w Jeleniej Górze pod numerem 75/7520240, a także pod numerem alarmowym Policji 997.

źródło:
Zobacz więcej