RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Próbowano poderżnąć gardło taksówkarzowi. Zatrzymano trzy osoby

Brutalny napad na taksówkarza. Policja zatrzymała trzy osoby, w tym 14-letniego chłopca oraz jego matkę. Do napaści doszło tuż przed północną w nocy z soboty na niedzielę w Lublinie. Kierowca z podciętym gardłem trafił do szpitala. Jego stan lekarze określają jako stabilny.

Brutalny napad w Jeleniej Górze. Mężczyzna raniony nożem

22-latek w poważnym stanie z licznymi ranami kłutymi został znaleziony w parku przez policjantów. Został zabrany do szpitala, gdzie wprowadzono go...

zobacz więcej

Do napadu doszło tuż przed północą w Lublinie. W przestępstwo zamieszane są trzy osoby – 14-latek, 25-letni obywatel Ukrainy oraz matka chłopca.

– Z naszych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej kurs zamówiła matka 14-latka. Taksówkarz przyjechał w umówione miejsce i wtedy do samochodu wsiedli dwaj mężczyźni – relacjonował w rozmowie z TVP Info podkom. Andrzej Fijołek.

Po zakończeniu kursu jedne z pasażerów zaatakował taksówkarza nożem. – Taksówkarz bronił się, ma kilka ran, w tym ranę ciętą szyi. Zdołał jednak uciec o własnych siłach – mówił policjant. Bandyci ukradli taksówkarzowi tablet oraz nawigację.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że matka 14-latka mogła być znajomą poszkodowanego taksówkarza. Policja ustala czy napad został wcześniej zaplanowany.

źródło:
Zobacz więcej